GT-ÚČETNICTVÍ, s.r.o. | O nás

GT-ÚČETNICTVÍ, s.r.o.

Konzultace

O nás

„Poskytujeme kvalitní, rychlé a diskrétní služby na vysoké odborné úrovni...“


Vítáme Vás na webové prezentaci společnosti GT–ÚČETNICTVÍ, s.r.o. a její dceřiné společnosti gtbrno.cz, s.r.o.

Společnost působí na trhu od roku 1992. Roku 2005 byly veškeré aktivity přeneseny z fyzické osoby na nástupnické subjekty – GT-ÚČETNICTVÍ, s.r.o. a gtbrno.cz, s.r.o.
Cílem obou společností je usnadnit složitou problematiku daní, účetnictví a různých úskalí daňových a ekonomických problémů. Najít optimální řešení v návaznosti na daňové zákony a srozumitelnou formou seznámit klienta s ekonomickým stavem jeho firmy.

Společnost GT-ÚČETNICTVÍ, s.r.o. po 23 letech své existence, změnila svoji provozovnu. Od 30.04.2015 nás naleznete na nové adrese: Tuřanka 378/4a, Brno – Slatina 627 00

Hlavní náplní obou společností je:

  • Dodavatelské vedení účetnictví.
  • Vedení daňové evidence
  • Daňová evidence, tj. od převzetí dokladů, jejich zpracovávání až po uzavírání účetního roku k vypracování daňových přiznání.
  • Samozřejmostí je návaznost na problematiku zpracování komplexní mzdové agendy, daňové a ekonomické poradenství či vypracovávání podkladů pro podnikatelské úvěry a optimalizací účetnictví firmám v rámci mantinelů, které stanovují daňové zákony.
  • Zatupování klientů při jednáních s finančními úřady a ostatními institucemi.
  • Zajištění auditorských služeb.
  • Nedílnou součástí je také prodej software, hardware a provoz terminálových serverů.
  • Společnost gtbrno.cz, s.r.o. zajištuje komplexní účetní a daňové služby pro nestátní zdravotnické organizace - vedení účetnictví a daňové evidence lékařům a stomatologickým laboratořím.

Poskytujeme následující služby:

Klienty GT-ÚČETNICTVÍ, s.r.o. jsou firmy menší a střední velikosti do obratu 250 mil Kč/rok

Zpracování účetnictví provádíme na kvalitním ekonomickém softwaru Money S3, Money S4, Money S5 od společnosti CÍGLER SOFTWARE, a.s.

GT-ÚČETNICTVÍ, s.r.o. i dceřiná společnost gtbrno.cz, s.r.o. je zapsaná v Komoře daňových poradců a zároveň má sjednané pojištění odpovědnosti.

Konzultujte s námi Vaše požadavky a my Vám pomůžeme vybrat nejvhodnější kombinaci služeb, které Vám přinesou maximální užitek při co nejnižších nákladech!Komora daňových poradců ČR